خانه / اخبار / (قطعا فلسطین آزاد خواهد شد) امام خامنه ای (مد ظله العالی)
(قطعا فلسطین آزاد خواهد شد) امام خامنه ای (مد ظله العالی)

(قطعا فلسطین آزاد خواهد شد) امام خامنه ای (مد ظله العالی)

   با سلام و صلوات بر محمد‌ و‌آل ‌محمد و درود بر روح امام وشهیدان به خصوص شهدای نهضت بیداری اسلامی که در ظلمت حاکمیت جهل بر انسان فرا مدرن بر چهره منحوس عافیت‌ طلبی تاختند تا زمینه ساز ظهور آخرین منجی عالم بشریت باشند . چه زیباست بیعتی دیگر با آرمان والای پیر سفرکرده مان پس از گذشت 35 سال از صدور آن پیام تاریخی،  در آخرین جمعه ضیافت پر نور الهی و بهار قرآن و دعا به ویژه در سالی که تلالوء خورشید انقلاب اسلامی به جهان ظلمانی رسید و نور پر فروغش نهال فضیلت را درجهان به ثمر رساند . قدس عضوی است غرقه در خون از پیکره‌ی امت اسلامی، پیکره ای که به برکت بیداری اسلامی نشئت گرفته از انقلاب اسلامی  به یاری خداوند متعال به زودی هر چه تمام پاره‌ی تن خویش را از غاصبان پس می گیرد.  فاجعه اسفبار كشتار گسترده و قتل عام مسلمانان و سكوت مرگ بار و معني دار سازمان ملل كه همواره شاهد سكوت آنان در كشتار مسلمانان كشورهاي اسلامي نظير فلسطين و ديگر ملل اسلامي بوده ايم، باعث گسترده شدن اين نسل كشي و قتل عام ظالمانه مسلمانان مظلوم و بي پناه شده است.
بي شك و بدون ترديد در پشت پرده اين جنايات دست حمايت جريان استكبار و ايادي و نوكران سر سپرده آنها در سازمان هاي بين المللي پيش زمينه اين خون ريزي ها را فراهم كرده است و اكنون شاهديم كه ترويج فرهنگ اسلام ستيزي از سوي كشورهاي غربي كه در اقداماتي نظير اهانت به قرآن كريم، بي حرمتي به مسلمانان و ايجاد محدوديتهاي شديد اجتماعي و شخصي براي آنها در كشورهاي غربي نيز سرايت کرده است.
علي رغم همه ادعاهاي حقوق بشري جهان معاصر كه توسط برخي از كشورهاي غربي با بوق و كرنا مطرح مي شود، هم اكنون يكي از خشونت بارترين فرازهاي تاريخ معاصر در حال وقوع است كه با كمال تاسف كمتر صدايي از جانب مدعيان دروغين حقوق بشري به گوش نمي رسد.
بي ترديد يكي از اهداف اين كشتارها، نسل كشي و از ميان بردن نام اسلام است؛ چه آنكه امروزه آوازه اسلام كشورهاي مختلف جهان را فرا گرفته و امواج خروشان بيداري اسلامي، صحنه خاورميانه را دگرگون ساخته است، از اين رو قدرت هاي سلطه طلب استكباري مي كوشند به سركوب و نابودي مسلمانان بپردازند.

به راستي در دنيايي كه فرياد حقوق بشر و آزادي بيان، گوش ها را كر كرده، اين گونه نسل كشي و کودک کشی با بي­توجهي رسانه هاي جهاني چه توجيهي دارد؟! آيا وقت آن نيست كه مجامع بين المللي و در رأس آن شوراي امنيت سازمان ملل متحد با اين حوادث اسفناك مقابله كنند.

سازمان بسيج ورزشکاران استان اصفهان ضمن محكوميت شديد حملات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی به غزه، كشتار كودكان، زنان و مردان مسلمان و به آتش كشيدن خانه وكاشانه آنان، از تمامي نهاد هاي بين المللي مي خواهد در اقدامي عاجل، جدي و قاطعانه به اين نسل كشي پايان دهند و ضمن دعوت از آحاد امت حزب الله  بر این اساس  جامعه ورزشکار اعم از بسیجیان ورزشکار در تمامی رشته ها،اساتید و مربیان ورزشی، هیئت های ورزشی  و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان نیز به فضل الهی همراه با مردم شهید پرور استان اصفهان ، چون سنوات گذشته جهت تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) و حمایت از مظلومان جهان در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد و ضمن اعلان انزجار از دولت های مزدور و سرکوب گر منطقه و فرا منطقه ای به خصوص مستکبران غربی اعلام می دارد تا رسیدن ملت فلسطین وسایرملل مستضعف جهان به حقوق حقه خود از هیچ کوششی دریغ نمی‌نمائیم  آری وعده الهی بسیار نزدیک است وبه زودی قدس شریف به دامن پر مهر امت اسلامی باز می‌گردد. والسلام

« سازمان بسیج ورزشکاران استان اصفهان»

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*