خانه / اخبار / اصفهان، آقای فوتبال ایران/ ذوب آهن، قهرمان شایسته و بی چون و چرای جام حذفی
اصفهان، آقای فوتبال ایران/ ذوب آهن، قهرمان شایسته و بی چون و چرای جام حذفی

اصفهان، آقای فوتبال ایران/ ذوب آهن، قهرمان شایسته و بی چون و چرای جام حذفی

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان دقایقی پیش با شکست نفت مدعی در ورزشگاه تختی تهران، قهرمان بیست و هشتمین دوره جام حذفی فوتبال کشور شد.

عصر امروز ذوب آهن اصفهان با ترکیب محمد رشید مظاهری، هادی محمدی، علی حمام، کارلوس سانتوس، مهرداد قنبری، قاسم حدادی‌فر، مهدی مهدی پور، احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی‌فر(77-مرتضی تبریزی)، مهدی رجب زاده(88-حجت حق وردی)، کاوه رضایی(83-مسعود حسن زاده) و نفت تهران با ترکیب علیرضا بیرانوند، لئوناردو پادوانی، امین حاج محمدی، سعید لطفی، وحید امیری، علی عزتی، کمال کامیابی نیا، آرش رضاوند(62-مهدی شیری)، ایمان مبعلی، غلامرضا رضایی(82-عباس بوعذار) و علی قربانی(59-امیرارسلان مطهری) فینال بیست و هشتمین دوره لیگ برتر را در ورزشگاه تختی تهران برگزار کردند که در پایان این تیم ذوب آهن اصفهان بود که با شایستگی قهرمان این دوره از رقابت ها شد.

این دیدار به خاطر وضعیت جایگاه دو تیم در لیگ برتر و نتیجه صعودشان به آسیا از حساسیت بالایی برخوردار بود

نیمه اول با برتری نسبی ذوب در 15 دقیقه ابتدایی همراه بود و پس از آن شاگردان منصوریان بودند که دقایقی توپ و میدان را در اختیار داشتند ولی تلاش بازیکنان دو تیم در نیمه اول گلی را به همراه نداشت.

نفتی ها نیمه دوم را طوفانی آغاز کردند و در همان دقیقه آغاز نیمه دوم اولین گل بازی را توسط وحید امیری به ثمر رساندند ولی خوشحالی شاگردان منصوریان چند ثانیه بیشتر دوام نداشت و یک دقیقه بعد یعنی در دقیقه 47 بازی، حدادی فر گل تساوی بازی را برای ذوب آهن به ثمر رساند.

در ادامه قبل از اینکه بازیکنان نفت بتوانند تیم خود را ساماندهی کنند، در دقیقه 49 بازی مهدی رجب زاده گل برتری ذوب را به تور دروازه نفت چسباند تا رویای منصوریان برای بدست آوردن اولین قهرمانی با نقت تهران را خراب کند.

بعد از دریافت گل دوم، شاگردان منصوریان حملات خود را افزایش دادند ولی موفق نشدند گل خورده را جبران کنند و این ذوب آهن بود که در دقیقه 80 و با شوت دقیق کاوه رضایی تیر خلاص را به پیکر نیمه جان نفت زد تا ذوب آهن، قهرمان شایسته و بی چون و چرای جام حذفی شود.

با این قهرمانی ذوب آهن، جام حذفی فوتبال نیز به اصفهان آمد تا اصفهان به شایستگی اقای فوتبال ایران در فصل 93-94 نام گیرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*