خانه / اخبار / رییس سازمان بسیج ورزشکاران با شهردار جدید اصفهان دیدار کرد
رییس سازمان بسیج ورزشکاران با شهردار جدید اصفهان دیدار کرد

رییس سازمان بسیج ورزشکاران با شهردار جدید اصفهان دیدار کرد

در این دیدار مهدی اسدی کلید داری شهر زیبای خدا را به جمالی نژاد تبریک گفت و در خصوص فعالیت های هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان توضیحاتی را ارائه نمود.

مهدی اسدی با بیان اینکه برگزاری بازی های بومی محلی نقش مهمی در احیاء فرهنگ بومی محلی یک جامعه دارد به حضور ورزشکاران و اعضای این هیات در جشنواره های استانی، ملی و حتی بین المللی از جمله جشنواره بین المللی فرهنگ ناملموس در سال گذشته و استقبال بی نظیر بازدید کنندگان از غرفه این هیات اشاره نمود.

جمالی نژاد نیز با اشاره به موقعیت برتر فرهنگی استان در سطح کشور و جهان به عنوان پایتخت فرهنگ، تمدن اسلامی و نقش ویژه بازی های بومی محلی در این راستا، بر گسترش و توسعه این بازی ها در شهر اصفهان تاکید نموده و ضمن ابراز تمایل به حضور و تماشای بازی های بومی محلی آمادگی خود و مجموعه شهرداری را برای هرگونه همکاری و مساعدت با هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان اصفهان را اعلام نمود.

 مهدی اسدی که علاوه بر ریاست هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی، ریاست سازمان بسیج ورزشکاران استان اصفهان را نیز بر عهده دارد، در این جلسه پیرامون این سازمان و شورای عالی بسیج ورزشکاران توضیحاتی را ارائه داد و شهردار اصفهان آمادگی خود را برای هرگونه همکاری با این سازمان اعلام نمود و به عنوان عضو شورای عالی بسیج ورزشکاران منصوب شد.

هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان اصفهان آرزوی موفقیت و سربلندی روز افزون برای جناب آقای جمالی نژاد به عنوان شهردار پایتخت تمدن و فرهنگ ایران اسلامی را دارد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*