خانه / اخبار / حماسه ۹ دی ماه
حماسه ۹ دی ماه

حماسه ۹ دی ماه

به مناسبت یوم ا… 9 دی ماه سالروز بصیرت و میثاق امت با ولایت سازمان بسیج ورزشکاران با همکاری هیئت دوچرخه سواری ، هیئت موتورسواری ، هیئت زور خانه ای و ورزش باستانی ، اداره کل ورزش و جوانان استان و سازمان ورزش شهرداری در روز چهارشنبه 09/10/1394 همایشی بزرگ بر پا نمودند.

IMG_0035

این همایش با نمایش زیبای باستانی کاران واجرای حرکات موزون و پرتاب میل در میدان انقلاب شروع شد و پس از آن با صدور فرمان حرکت جناب سرهنگ اسدی رئیس محترم سازمان بسیج ورزشکاران دوچرخه سواران و موتورسواران با پرچم های متحدالشکل که بر روی آن لبیک یا امام و هیهات من الزله (مرگ بر آمریکا) نوشته شده بود حرکت خود را از میدان انقلاب به سمت گلزار شهدا آغاز نمودند و از مسیرهای پل آذر خیابان توحید خیابان نظر شرقی خیابان میر فلکه فیض عبور کردند و با پخش موزیک در طول مسیر نمایش زیبا برای عموم مردم اجرا نمودند.

IMG_0424

در هنگام ورود دوچرخه سواران و موتورسواران به گلزار شهدا از این عزیزان پذیرایی مختصری به عمل آمد و کارت های قرعه کشی به آنها داده شد.

در گلزار شهدا ابتدا جناب سرهنگ اسدی در خصوص بصیرت و میثاق امت با ولایت سخنرانی مختصری نمودند و سپس گروه طاها سرودی زیبا اجرا کردند و بعد از آن به کوچکترین و بزرگترین فرد در این جمع بدون قرعه کشی به رسم یاد بود هدایایی از طرف سازمان بسیج ورزشکاران اهدا شد و در آخر به قید قرعه به 20 نفر جوایزی اهدا شد.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*