خانه / اخبار / دیدار خانواده شهید ارامنه وارتان آبراهامیان
دیدار خانواده شهید ارامنه وارتان آبراهامیان

دیدار خانواده شهید ارامنه وارتان آبراهامیان

دیدار خانواده شهید ارامنه وارتان آبراهامیان

به مناسبت ایام میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) و سال نو میلادی اصحاب ورزش استان از خانواده شهید ورزشکار ارمنی دیدار داشتند.

روز شنبه مورخ 12/10/1394 سازمان بسیج ورزشکاران استان به همراه اداره ورزش و جوانان استان و جمعی از اصحاب رسانه و چند گزارشگر صدا و سیما مهمان خانواده شهید وارتان آبراهامیان بودند و بمناسبت سال نو میلادی و به پیروی از رهبر معظم انقلاب که همه ساله از خانواده های شهدای ارامنه بازدید دارند ، اینبار هم اصحاب ورزش دست به همین کار پسندیده زدند .

در این دیدار دکتر سلطان حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان به همراه معاونین اداره آقایان امین آزاده و کریمی ، مدیر روابط عمومی اداره آقای پاک روان ، جناب سرهنگ اسدی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران به همراه جانشین سازمان آقای مشایخی ، آقای کاشی پز معاون فرهنگی ، آقای علوی ، آقای آیتی و جمعی از اصحاب رسانه آقای مامن پوش ، آقای سلطانی ، آقای احسانی و آقای قومیان از صدا و سیما حضور داشتند .

در این دیدار یکی از جانبازان و اسرای هشت سال دفاع مقدس نیز حضور داشتند که داماد این خانواده بود.

حضور آقای سورن هاکوپیان آزاده هشت سال دفاع مقدس و همچنین جانباز میباشد که خاطرات دوران اسارت خود را در کتابی با عنوان ( چه کسی قشقره ها را میکشد؟) جمع بندی نموده و به چاپ رسانده بود که در این مراسم خالی از لطف نبود.

در این دیدار دکتر سلطان حسینی و جناب سرهنگ اسدی در خصوص نقش شهدای ارامنه در دوران دفاع مقدس و همچنین پاسداشت خانواده های شهدا سخنانی را ایراد نمودند .

در ادامه جانباز هاکوپیان یکی از خاطرات دوران اسارت خود را نقل کردند و سپس مصاحبه صدا و سیما با خانواده شهید انجام شد.

در آخر سازمان بسیج ورزشکاران لوح سپاس و هدایایی به رسم یاد بود به خانواده محترم شهید و همچنین جانباز هاکوپیان اهدا نمودند و عکسی یادگاری گرفتند .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*