خانه / اخبار / وصیت نامه سردار شهید عبدالرسول زرین,تک تیر انداز سپاه اسلام
وصیت نامه سردار شهید عبدالرسول زرین,تک تیر انداز سپاه اسلام

وصیت نامه سردار شهید عبدالرسول زرین,تک تیر انداز سپاه اسلام

همانا كه مؤمنان كارگر در تجارت با خدا قرار مى‌گيرند و عشق به اين تجارت اينان را به ميدان رزم فرا خوانده درس و كشته مى‌شوند.

با درود و با صلوات بر معلم حماسه آفرين و رزم‌آفرين و غرورآفرين رزمندگان اسلام امام حسين (ع) و با درود بر و مكتب او امام خمينى دام‌ظله و اميد امت و با درود بر خانواده‌هاى معظم شهدا و جانبازان انقلاب اين شهداى زنده . وصيت‌نامه خود را آغاز مى‌كنم.

اى امت شهيدپرور ما به حسين اقتداء نموده و به گفته امام عزيزمان مثل حسين وارد جنگ شده‌ايم و مثل حسين بايد به شهادت برسيم. حسين به ما ياد داده است كه هيهات ‌من الذله كه هيچ بار زير ذلت و خوارى نرويم و اين معلم ماست كه راه را براى ما روشن نموده و اين خون ناقابل من از تبعيت از رهبرى حسين به زمين ريخته شد و حفاظت خون شهداء اين است كه تابع رهبر كبير انقلاب بوده و سخنان آن بزرگوار را گوش فرا دهيم چرا كه صحبتهاى امام از خودش نيست بلكه قرآن است.

و مسئله ديگر اينكه به گفته امام عزيزمان كه فرمودند دامن زدن به همه اختلاف معصيت است به اختلافات كه شيطانى و حيوانى است دست بزنيم و انتقام بجوييم به حبل الله تا بلكه با وحدت خودمان و وحدت شيعه انقلاب را به جهان صادر نمائيم. رسول الله (ص) فرموده‌اند كه اتحاد مايه رحمت و تفرقه مايه عذاب در دنيا و آخرت است پس وحدت را حفظ نموده تا ضربه داخلى و خارجى نخوريم و در خط ولايت فقيه كه همان ولايت الله و ولايت رسول‌الله همان ولايت الله است قرار گيريم. انشاء الله .

پدران و مادران شهدا بدانيد با اين مجاهدتتان كه پسرتان را در راه خدا هديه نموده‌ايد و در دنيا و آخرت سربلند و روز قيامت نزد شهدا و رسول الله روسفيد خواهيد بود كه خدا انشاءالله به شما صبر و اجر صابران را به شما عنايت فرمايد.

اى مسئولين. و اى كسانى كه مسئوليت كارهاى اجرايى در دست شماست بدانيد اين كارها مسئوليت و تعهد است در قبال اسلام و خداى نكرده اگر هواى نفس به شما غلبه كند به زمين می خوريد. مثل بنى‌صدر و امثالهم ، و اگر توكل به خدا و همه كارهايتان ، اعم از نفس كشيدن و خشم و غضب و جنگ و جهاد و خوف و اعمالتان براى او باشد. در دنيا و آخرت سربلند خواهيد بود. كه اگر مسئولين روى هواى نفس كار كنند به خون شهدا و خانواده شهدا و معلولين و مجروحين خيانت نموده‌اند و نه دنيا دارند نه آخرت.  و اى مردم من حقير كه مدتهاى زيادى در جبهه‌ها بوده‌ام به عشق حسين آمده‌ام وحسين است كه به من اين شور و شعف داده است كه اگر به شهادت برسم سعادت و اگر پيروز شوم باز هم سعادت. همسر و فرزندانم بدانيد كه پدرتان به حسين (ع) اقتداء نموده و شما اگر بخواهيد راه من را ادامه دهيد به زينب قهرمان كربلاى اقتداء نمائيد و مردن حق است چگونه مردن شرط است كه آيا با شرافت بميرم يا با زلالت كه من مرگ با شرافت و سعادت را انتخاب نموده‌ام و ازشماها مى‌خواهم جهت شادى من به جمعه و جماعات و روضه‌خانى‌ها كه براى ائمه هست و كليه راهپيمائى‌هاى كه به نفع اسلام و قرآن است در حد مقدور شركت نمائيد در پايان كليه كسانى كه با من سرو حسابى داشتند مى‌خواهم من را حلال نمائيد.

به اميد فتح كربلا و بعد قدس و به اميد پيروزى اسلام بر استكبار جهانى .

خدايا ، خدايا تا انقلاب مهدى خمينى را نگه ‌دار رزمندگان اسلام نصرت و يارى فرما والسلام عليكم و رحمة و بركاته             عبدالرسول زرين

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*